FFSD-13-S-01.01-01-F-N
- Артикул производителя:
- FFSD-13-S-01.01-01-F-N
- Connector Type :
- Socket to Cable
- Contact Finish Thickness :
- 3.00µin (0.076µm)
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.084' (25.65mm, 1.01")
- Number of Positions :
- 26
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)