FFSD-13-D-02.10-01-N-RW-SR
- Артикул производителя:
- FFSD-13-D-02.10-01-N-RW-SR
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Polarizing Key, Reverse Wiring, Strain Relief
- Length :
- 0.175' (53.34mm, 2.10")
- Number of Positions :
- 26
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)