M0624-35-S
Артикул производителя:
M0624-35-S
Краткое описание:
METRIC ROUND SPACERPLAIN STEEL8M
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Color :
Diameter - Inside :
0.146" (3.70mm)
Diameter - Outside :
0.315" (8.00mm)
Length - Overall :
1.378" (35.00mm)