FFSD-09-D-02.56-01-N-R
- Артикул производителя:
- FFSD-09-D-02.56-01-N-R
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Polarizing Key, Reverse Wiring
- Length :
- 0.213' (65.00mm, 2.56")
- Number of Positions :
- 18
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)