FFSD-08-D-08.66-01-N-RW-R
- Артикул производителя:
- FFSD-08-D-08.66-01-N-RW-R
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Polarizing Key, Reverse Wiring
- Length :
- 0.722' (220.00mm, 8.66")
- Number of Positions :
- 16
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)