FFSD-08-D-02.75-01-F-N-R
- Артикул производителя:
- FFSD-08-D-02.75-01-F-N-R
- Contact Finish Thickness :
- 3.00µin (0.076µm)
- Features :
- Polarizing Key, Reverse Wiring
- Length :
- 0.229' (69.85mm, 2.75")
- Number of Positions :
- 16
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)