M0591-4-S-43
Артикул производителя:
M0591-4-S-43
Производитель/Бренд:
RAF Electronic Hardware
Краткое описание:
METRIC ROUND SPACERBLUE ZINC8MM
Производитель :
RAF Electronic Hardware
Категория товара :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Color :
Blue
Diameter - Inside :
0.169" (4.30mm)
Diameter - Outside :
0.315" (8.00mm)
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.079" (2.00mm)