M0594-4-AL-9
Артикул производителя:
M0594-4-AL-9
Краткое описание:
METRIC ROUND SPACERALODINE 12008
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Color :
Diameter - Inside :
0.169" (4.30mm)
Diameter - Outside :
0.315" (8.00mm)
Length - Overall :
0.197" (5.00mm)