FFMD-25-T-25.00-01-N-R
- Артикул производителя:
- FFMD-25-T-25.00-01-N-R
- Length :
- 2.08' (635.00mm)
- Number of Positions :
- 50
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)