FFMD-20-T-11.81-01-N-R
Артикул производителя:
FFMD-20-T-11.81-01-N-R
Производитель/Бренд:
Samtec Inc.
Краткое описание:
.050 CABLE PLUG
Производитель :
Samtec Inc.
Категория товара :
Rectangular Cable Assemblies
Cable Termination :
IDC
Color :
Gray, Ribbon
Connector Type :
Socket to Plug, Reversed
Contact Finish :
Tin
Contact Finish Thickness :
Features :
Polarizing Key
Length :
0.984' (300.00mm, 11.81")
Number of Positions :
40
Number of Rows :
2
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)