FFMD-20-T-09.50-01-N-R
- Артикул производителя:
- FFMD-20-T-09.50-01-N-R
- Length :
- 0.792' (241.30mm, 9.50")
- Number of Positions :
- 40
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)