M0549-4-SS-20
Артикул производителя:
M0549-4-SS-20
Производитель/Бренд:
RAF Electronic Hardware
Краткое описание:
METRIC ROUND SPACERPASSIVATE6MM
Производитель :
RAF Electronic Hardware
Категория товара :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Color :
Diameter - Inside :
0.169" (4.30mm)
Diameter - Outside :
0.236" (6.00mm)
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.787" (20.00mm)