4531T-440-B-12
Артикул производителя:
4531T-440-B-12
Производитель/Бренд:
RAF Electronic Hardware
Краткое описание:
HEX MALE-FEMALE STANDOFFCLEAR ZI
Производитель :
RAF Electronic Hardware
Категория товара :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.344" (8.74mm) 11/32"
Color :
Clear
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
0.250" (6.35mm) 1/4" Hex
Features :
Gender :
Male, Female
Length - Overall :
0.531" (13.49mm)