4594-1032-S-12
Артикул производителя:
4594-1032-S-12
Производитель/Бренд:
RAF Electronic Hardware
Краткое описание:
HEX MALE-FEMALE STANDOFFCLEAR ZI
Производитель :
RAF Electronic Hardware
Категория товара :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Color :
Clear
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
0.313" (7.94mm) Hex
Features :
Gender :
Male, Female
Length - Overall :
2.063" (52.39mm)