FFMD-17-T-11.81-01-N-R
Артикул производителя:
FFMD-17-T-11.81-01-N-R
Length :
0.984' (300.00mm, 11.81")
Number of Positions :
34
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)