FFMD-17-T-04.25-01-N-R
- Артикул производителя:
- FFMD-17-T-04.25-01-N-R
- Connector Type :
- Socket to Plug, Reversed
- Length :
- 0.354' (107.95mm, 4.25")
- Number of Positions :
- 34
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)