FFMD-17-T-03.50-01-N-P01
- Артикул производителя:
- FFMD-17-T-03.50-01-N-P01
- Connector Type :
- Socket to Plug
- Length :
- 0.292' (88.90mm, 3.50")
- Number of Positions :
- 34
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)