FFMD-16-T-05.90-01-N-R
Артикул производителя:
FFMD-16-T-05.90-01-N-R
Производитель/Бренд:
Samtec Inc.
Краткое описание:
.050 CABLE PLUG
Производитель :
Samtec Inc.
Категория товара :
Rectangular Cable Assemblies
Cable Termination :
IDC
Color :
Gray, Ribbon
Connector Type :
Socket to Plug, Reversed
Contact Finish :
Tin
Contact Finish Thickness :
Features :
Polarizing Key
Length :
0.492' (149.86mm, 5.90")
Number of Positions :
32
Number of Rows :
2
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)