FFMD-15-T-07.80-01-N
- Артикул производителя:
- FFMD-15-T-07.80-01-N
- Connector Type :
- Socket to Plug
- Length :
- 0.650' (198.12mm, 7.80")
- Number of Positions :
- 30
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)