FFMD-13-T-02.56-01-N-R
- Артикул производителя:
- FFMD-13-T-02.56-01-N-R
- Connector Type :
- Socket to Plug, Reversed
- Length :
- 0.213' (65.00mm, 2.56")
- Number of Positions :
- 26
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)