FFMD-09-T-03.94-01-N-RW
- Артикул производителя:
- FFMD-09-T-03.94-01-N-RW
- Connector Type :
- Socket to Plug
- Contact Finish :
- Tin
- Contact Finish Thickness :
- Features :
- Polarizing Key, Reverse Wiring
- Length :
- 0.328' (100.00mm, 3.94")
- Number of Positions :
- 18
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)