FFMD-07-T-11.80-01-L-N-SR
- Артикул производителя:
- FFMD-07-T-11.80-01-L-N-SR
- Connector Type :
- Socket to Plug
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- Features :
- Polarizing Key, Strain Relief
- Length :
- 0.983' (299.72mm, 11.80")
- Number of Positions :
- 14
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)