158210-0120-3625/10-D-3
- Артикул производителя:
- 158210-0120-3625/10-D-3
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- CABLE 10POS SOCKET TO SOCKET 3"
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- Rectangular Cable Assemblies
- Cable Termination :
- IDC
- Color :
- Gray, Ribbon
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Length :
- 0.250' (76.20mm, 3.00")
- Number of Positions :
- 10
- Number of Rows :
- 2
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)