158214-0120-HF625/14-D-6
- Артикул производителя:
- 158214-0120-HF625/14-D-6
- Краткое описание:
- DBL END CBL ASY 14POS SKT 6"
- Length :
- 0.500' (152.40mm, 6.00")
- Number of Positions :
- 14
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)