981717-058-39.4-C-1-22-1
- Артикул производителя:
- 981717-058-39.4-C-1-22-1
- Производитель/Бренд:
- 3M
- Краткое описание:
- CABLE 2TWIN AXL 26AWG 22PS 39.4"
- Производитель :
- 3M
- Категория товара :
- Rectangular Cable Assemblies
- Cable Termination :
- IDC
- Color :
- Brown, Individual
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Length :
- 3.28' (1.00m)
- Number of Positions :
- 110
- Number of Rows :
- 5
- Pitch - Cable :
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)