M0594-5-S-12
Артикул производителя:
M0594-5-S-12
Краткое описание:
METRIC ROUND SPACERCLEAR ZINC8MM
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Color :
Clear
Diameter - Inside :
0.209" (5.30mm)
Diameter - Outside :
0.315" (8.00mm)
Length - Overall :
0.197" (5.00mm)