1463-38-S-42
Артикул производителя:
1463-38-S-42
Производитель/Бренд:
RAF Electronic Hardware
Краткое описание:
HEX SPACERBLACK ZINC5/8 HEX X 11
Производитель :
RAF Electronic Hardware
Категория товара :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.688" (17.48mm) 11/16"
Color :
Black
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.625" (15.88mm) Hex
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.688" (17.46mm)