M1871-B-4007-SS
Артикул производителя:
M1871-B-4007-SS
Производитель/Бренд:
RAF Electronic Hardware
Краткое описание:
METRIC ROUND SWAGE STANDOFFPLAIN
Производитель :
RAF Electronic Hardware
Категория товара :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Color :
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
0.315" (8.00mm)
Features :
Gender :
Female, Swage
Length - Overall :
0.157" (4.00mm)