1263-38-S-28
Артикул производителя:
1263-38-S-28
Производитель/Бренд:
RAF Electronic Hardware
Краткое описание:
ROUND SPACERZINC YELLOW5/8 RD X
Производитель :
RAF Electronic Hardware
Категория товара :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
1.188" (30.18mm) 1 3/16"
Color :
Yellow
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.625" (15.88mm)
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
1.188" (30.16mm)