1279-38-S-10
Артикул производителя:
1279-38-S-10
Производитель/Бренд:
RAF Electronic Hardware
Краткое описание:
ROUND SPACERBRIGHT CHROMEROUND C
Производитель :
RAF Electronic Hardware
Категория товара :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Color :
Diameter - Inside :
0.380" (9.65mm)
Diameter - Outside :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.250" (6.35mm) 1/4"