3002-B-080-B-16
Артикул производителя:
3002-B-080-B-16
Производитель/Бренд:
RAF Electronic Hardware
Краткое описание:
ROUND SWAGE STANDOFFELECTRO TIN1
Производитель :
RAF Electronic Hardware
Категория товара :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Color :
Diameter - Inside :
0.063" (1.60mm)
Diameter - Outside :
0.125" (3.18mm) 1/8"
Features :
Gender :
Female, Swage
Length - Overall :
0.355" (9.02mm)