CUM-30-300-50-R1
- Артикул производителя:
- CUM-30-300-50-R1
- Производитель/Бренд:
- ElectronAix
- Краткое описание:
- MICRO COAX CABLE IPEX CABLINE UM
- Производитель :
- ElectronAix
- Категория товара :
- Rectangular Cable Assemblies
- Cable Termination :
- Solder
- Color :
- Green
- Connector Type :
- Socket to Plug
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- Features :
- Pin Assignment: 1:1, Round Binding, Impedance: 50Ohms
- Length :
- 0.984' (300.00mm, 11.81")
- Number of Positions :
- 30
- Number of Rows :
- 1
- Pitch - Cable :
- Pitch - Connector :
- 0.016" (0.40mm)