CUM-30-300-50-RN
- Артикул производителя:
- CUM-30-300-50-RN
- Features :
- Pin Assignment: 1:N, Round Binding, Impedance: 50Ohms
- Length :
- 0.984' (300.00mm, 11.81")
- Number of Positions :
- 30
- Pitch - Connector :
- 0.016" (0.40mm)