1192-10-S-2
Артикул производителя:
1192-10-S-2
Производитель/Бренд:
RAF Electronic Hardware
Краткое описание:
ROUND SPACERCADMIUM QQ-P-416F-CL
Производитель :
RAF Electronic Hardware
Категория товара :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.625" (15.88mm) 5/8"
Color :
Clear
Diameter - Inside :
0.192" (4.88mm)
Diameter - Outside :
0.375" (9.53mm)
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.625" (15.88mm)