1217-25-B-16
Артикул производителя:
1217-25-B-16
Производитель/Бренд:
RAF Electronic Hardware
Краткое описание:
ROUND SPACERELECTRO TIN1/2 RD X
Производитель :
RAF Electronic Hardware
Категория товара :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Color :
Diameter - Inside :
0.252" (6.40mm)
Diameter - Outside :
0.500" (12.70mm) 1/2"
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.250" (6.35mm) 1/4"