2542-632-AL-6
Артикул производителя:
2542-632-AL-6
Производитель/Бренд:
RAF Electronic Hardware
Краткое описание:
SQUARE STANDOFFGOLD IRIDITE1/4 S
Производитель :
RAF Electronic Hardware
Категория товара :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
1.000" (25.40mm) 1"
Color :
Gold
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
1.000" (25.40mm)