HQCD-090-40.00-TTR-STR-1
- Артикул производителя:
- HQCD-090-40.00-TTR-STR-1
- Краткое описание:
- CBL ASSM M-F 180POS 40" HDR
- Connector Type :
- Socket to Plug
- Length :
- 3.33' (1.02m)
- Number of Positions :
- 180
- Pitch - Cable :
- 0.010" (0.25mm)
- Pitch - Connector :
- 0.020" (0.50mm)