3080T-A-1032-S
Артикул производителя:
3080T-A-1032-S
Производитель/Бренд:
RAF Electronic Hardware
Краткое описание:
ROUND SWAGE STANDOFFPLAIN STEEL5
Производитель :
RAF Electronic Hardware
Категория товара :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.406" (10.32mm)
Color :
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
0.313" (7.94mm)
Features :
Gender :
Female, Swage
Length - Overall :
0.481" (12.22mm)