SEAC-020-08-40.0-TU-TU-N
- Артикул производителя:
- SEAC-020-08-40.0-TU-TU-N
- Краткое описание:
- CBL ASSM M-M 160POS 40" HDR
- Length :
- 3.33' (1.02m)
- Number of Positions :
- 160
- Number of Rows :
- 8
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)