SEAC-020-08-12.0-TU-TU-N
- Артикул производителя:
- SEAC-020-08-12.0-TU-TU-N
- Производитель/Бренд:
- Samtec Inc.
- Краткое описание:
- CBL ASSM M-M 160POS 12" HDR
- Производитель :
- Samtec Inc.
- Категория товара :
- Rectangular Cable Assemblies
- Cable Termination :
- IDC
- Color :
- Blue, Ribbon
- Connector Type :
- Plug to Plug
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- 50.0µin (1.27µm)
- Features :
- Length :
- 1.00' (304.80mm)
- Number of Positions :
- 160
- Number of Rows :
- 8
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)