1794-832-B
Артикул производителя:
1794-832-B
Производитель/Бренд:
RAF Electronic Hardware
Краткое описание:
ROUND STANDOFFPLAIN BRASS5/16 RD
Производитель :
RAF Electronic Hardware
Категория товара :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
5.750" (146.05mm) 5 3/4"
Color :
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
0.313" (7.94mm)
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
5.750" (146.05mm) 5 3/4"