FFSD-25-D-136.00-01-N-R
Артикул производителя:
FFSD-25-D-136.00-01-N-R
Connector Type :
Socket to Socket, Reversed
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)