M80-FC21005L0-0150F
- Артикул производителя:
- M80-FC21005L0-0150F
- Краткое описание:
- CBL L-TEK F-F 10POS 150MM
- Color :
- White, Individual
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Features :
- Screw Lock
- Length :
- 0.492' (150.00mm, 5.91")
- Number of Positions :
- 10
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)