SFSD-50-28C-H-06.00-D-NDX
- Артикул производителя:
- SFSD-50-28C-H-06.00-D-NDX
- Color :
- Multiple, Individual
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.500' (152.40mm, 6.00")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)