HQCD-030-12.00-TED-SED-1-B
- Артикул производителя:
- HQCD-030-12.00-TED-SED-1-B
- Производитель/Бренд:
- Samtec Inc.
- Краткое описание:
- CBL ASSM M-F 60POS 12" HDR
- Производитель :
- Samtec Inc.
- Категория товара :
- Rectangular Cable Assemblies
- Cable Termination :
- IDC
- Color :
- Blue, Ribbon
- Connector Type :
- Card Edge to Card Edge
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- 50.0µin (1.27µm)
- Features :
- Length :
- 1.00' (304.80mm)
- Number of Positions :
- 60
- Number of Rows :
- 2
- Pitch - Cable :
- 0.010" (0.25mm)
- Pitch - Connector :
- 0.020" (0.50mm)