FFSD-25-D-60.00-01-N-D50-O
Артикул производителя:
FFSD-25-D-60.00-01-N-D50-O
Производитель/Бренд:
Samtec Inc.
Краткое описание:
.050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSE
Производитель :
Samtec Inc.
Категория товара :
Rectangular Cable Assemblies
Cable Termination :
IDC
Color :
Gray, Ribbon
Connector Type :
Socket to Socket (3)
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Polarizing Key
Length :
5.00' (1.52m)
Number of Positions :
50
Number of Rows :
2
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)