1126-6-B-14
Артикул производителя:
1126-6-B-14
Производитель/Бренд:
RAF Electronic Hardware
Краткое описание:
ROUND SPACERBRIGHT TIN OVER COPP
Производитель :
RAF Electronic Hardware
Категория товара :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.375" (9.53mm) 3/8"
Color :
Diameter - Inside :
0.140" (3.56mm)
Diameter - Outside :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.375" (9.53mm)