SFSD-30-28-H-08.50-DR-NDX
Артикул производителя:
SFSD-30-28-H-08.50-DR-NDX
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.708' (215.90mm, 8.50")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)