3754-E-348-S
Артикул производителя:
3754-E-348-S
Производитель/Бренд:
RAF Electronic Hardware
Краткое описание:
HEX SWAGE STANDOFFPLAIN STEEL3/1
Производитель :
RAF Electronic Hardware
Категория товара :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.375" (9.53mm) 3/8"
Color :
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
0.188" (4.78mm) 3/16" Hex
Features :
Gender :
Female, Swage
Length - Overall :
0.605" (15.37mm)