SFSD-50-28-G-29.53-DR-NDS
- Артикул производителя:
- SFSD-50-28-G-29.53-DR-NDS
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 2.46' (750.06mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)